oct.
Elektrický lapač hmyzu a komárů ORNO MK-1,3W

Elektrický lapač hmyzu a komárů ORNO MK-1,3W

 
9.76 EUR  

exc. VAT

11.81 EUR 

inc. VAT

Novinka

Buy
RACK 19" nástěnný ZETA 9U 600x450 RAL9004, dveře sklo k samosestavení, černý

RACK 19" nástěnný ZETA 9U 600x450 RAL9004, dveře sklo k samosestavení, černý

 
68.47 EUR  

exc. VAT

82.85 EUR 

inc. VAT

Novinka

Buy
RACK 19" nástěnný ZETA 6U 600x600 RAL7035, dveře sklo, šedá

RACK 19" nástěnný ZETA 6U 600x600 RAL7035, dveře sklo, šedá

 
70.13 EUR  

exc. VAT

84.86 EUR 

inc. VAT

Novinka

Buy
Krimpovací kleště HT-301E na izolované svorky-dutinky

Krimpovací kleště HT-301E na izolované svorky

 
9.75 EUR  

exc. VAT

11.80 EUR 

inc. VAT

Novinka

Buy
Pigtail Solarix 9/125 SCupc SM OS 1,5m SXPI-SC-UPC-OS-1,5M

Pigtail Solarix 9/125 SCupc SM OS 1,5m SXPI-SC-UPC-OS-1,5M

 
1.63 EUR  

exc. VAT

1.97 EUR 

inc. VAT

Novinka

Buy
Transmitter Bluetooth AUX IN + USB BLOW

Transmiter Bluetooth AUX IN + USB BLOW

 
10.73 EUR  

exc. VAT

12.98 EUR 

inc. VAT

Novinka

Buy
Havran plastová 3D maketa na plašení ptáků OPTICUM RAVEN, 40cm

Kvalitní odolný plast vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Dokonalá reprodukce dravého ptáka. Účinně vystraší ptáky a hlodavce. Má estetický vzhled. Ptáka lze pomocí připojené rukojeti přichytit do země. Přirozená ochrana proti škůdcům

 
4.53 EUR  

exc. VAT

5.48 EUR 

inc. VAT

Novinka

Buy
Switch UBNT UniFi USW Flex Mini

Switch UBNT UniFi USW Flex Mini

 
27.70 EUR  

exc. VAT

33.52 EUR 

inc. VAT

Novinka

Buy
Náhradní dálkový ovladač RC5119 pro FINLUX VESTEL s tlačítkem NETFLIX, YOUTUBE, SPORT

Dálkový ovladač pro funkci LCD FINLUX VESTEL BUSH TELEFUNKEN RC5119 NETFLIX, YOUTUBE, SPORT.

 
7.80 EUR  

exc. VAT

9.44 EUR 

inc. VAT

Kabel HDMI 10m 2.0 4K KRUGER & MATZ KM1203 GOLD, blistr

Kabel HDMI 10m 2.0 4K KRUGER & MATZ KM1203 GOLD, blistr

 
15.98 EUR  

exc. VAT

19.34 EUR 

inc. VAT

Novinka

Buy
Audio kabel DPM EN106 3.5mm Jack to 3.5mm Jack, 1m

AUX kabel. Zátky: JACK 3,5 mm - JACK 3,5 mm. Černá barva. Délka: 1 m.

 
2.25 EUR  

exc. VAT

2.72 EUR 

inc. VAT

Novinka

Buy
Spojka F zdířka - F zdířka + Matice a Podložka

Spojka F zdířka - F zdířka + Matice a Podložka

 
0.29 EUR  

exc. VAT

0.35 EUR 

inc. VAT

Novinka

Buy

The operation of our website www.eshop.sapro.cz we use so-called cookies. Cookies are files used to customize site content to measure its performance and generally to ensure your maximum satisfaction. By using this site, you agree with the way the cookie treat. More info...