oct.

TP-Link modul TL-SM321A-2 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP, 2km

TP-Link modul TL-SM321A-2 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP, 2km

News

Producer
TP-LINK
Code
40WFTC1230
Part No.
TL-SM321A-2
Availability
Affilitiate Availability
Your price exc. VAT
9.63 EUR
Recycling contribution
0.06 EUR , VAT:  21%  (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, r)
Your price  with RF*
9.69 EUR
VAT
21%
Your price inc. VAT
11.72 EUR
Warranty
60 Month
Order
Product Rating
Rated 0x

    Product details

    TP-Link modul TL-SM321A-2 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP, 2km
    Obousměrný SPF modul 1000Base-BX WDM

    Modul TP-Link TL-SM321A-2 byl vyvinut v souladu se standardem Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP-MSA).
    Jako obousměrný optický vysílač WDM modul TL-SM321A-2 používá integrovaný LC konektor obousměrného optického rozhraní
    a datové spojení dosahuje vzdálenosti až 2 km pomocí kabelu 9/125 µm SMF (jednorežimový optický kabel).

    Modul TL-SM321A-2 má navíc funkci digitálního monitorování diagnostiky (DDM) kompatibilní s SFF-8472.
    DDM podporuje monitorování vysílače v reálném čase a zobrazuje parametry jako proud vysílače,
    jenž vysílá/přijímá optický výkon, a provozní teplotu.

    Modul TP-Link TL-SM321A-2 se používá v optických sítích k přenosům na krátkou
    a střední vzdálenost a poskytuje rychlé a stabilní gigabitové optické připojení pro switche, routery, servery apod.

    Podporuje nejnovější standard 1000Base-BX
    Vzdálenost přenosu až 2 km pomocí kabelu 9/125 µm SMF (jednorežimový optický kabel)
    Kompatibilní se standardem Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP-MSA)
    Podporuje funkci digitálního diagnostického monitorování (DDM)
    Vyměnitelné za provozu

    PARAMETRY
    DDM: Ano
    SFP-MSA: Ano
    Vyměnitelný za provozu: Ano
    Standardy: IEEE 802.3z, TCP/IP
    Vlnová délka: TX: 1550 nm, RX: 1310 nm
    Zdroj napájení: 3.3V
    Certifikace: FCC, CE
    Kabel: Single-Mode Fiber
    Typ Fiberu: 9/125 µm Single-Mode
    Max. délka kabelu: 2 KM
    Přenos dat: 1.25 Gbps
    Typ portu: LC Simplex
    Operační teplota: 0°C - 70°C

    Send info

    Enquiry to product

    Your e-mail
    Enquiry

    Find better price on net?

    Your e-mail
    Price exc. VAT
    Price inc. VAT
    WWW
    Comment
    I'm interested in this product

    Send info about this product to friend

    Your e-mail
    Send to e-mail
    Comment

    Did you find an error?

    Fault description
    Your e-mail

    Facebook Discussion

     

    The operation of our website www.eshop.sapro.cz we use so-called cookies. Cookies are files used to customize site content to measure its performance and generally to ensure your maximum satisfaction. By using this site, you agree with the way the cookie treat. More info...